Genel

Zayıflamak İstiyorum ama zayıflayamıyorum

zayıflamak istiyorum

Bir çok kişinin kiloları ile başının belada olduğunu biliyoruz. Bir çözümün olduğunu ve aç kalmadan da zayıflamanın artık mümkün olduğunu biliyor muydun? Bende Aç kalmadan “Zayıflamak istiyorum” diyorsan ön yargıları bırakıp okumaya devam etmelisin.

Zayıflamak ile ilgili bilinen geleneksel fikirlerden örnekler:

 • Az yemelisin
 • Hareketsiz kalma
 • Sağlam irade lazım
 • Yediğinin kalorisini say
 • Saatlerce spor salonunda koştur
Doğru beslenme

vs böylece uzatıp götürebiliriz. Bunlar Kilo vermek isteyenlerin öz güvenini kırmaya yönelik atıflar, kendi başarısızlıklarını sizlere de yüklemeye çalışma çabaları. Çünkü Pes ettiğiniz anda “ben zaten sana demiştim” diyebilmek için orada beklerler. Şimdi bir anlığına Bunların hepsini bir kenara bırakalım.

Aç Kalmadan Kilo Vermek Mümkün mü?

Aç Kalmadan Kilo Vermek

Cevabımız “evet” ama bu demek değil ki kontrolsüz biçimde beslenmeye devam edebilirsin. Tabi ki “Hayır” size özel yazılan bir program doğrultusunda, gözlem altında olmalı. Kilo vermek istiyorsan profesyonel bir yaşam koçu eşliğinde doğru ürünleri kullanarak sağlıklı bir şekilde ilerlemeliyiz.

Zayıflamak istiyorum ve hazırım diyorsan, bizler bu noktada ücretsiz yaşam koçluğunuzu yaparak kilonuzu kontrol altına almanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Gelelim doğru bilinen yanlışlara.

Acıkınca Ye

fast food'tan uzak dur

Karbonhidrat ve yağı bir anda kesmek, iştahsızlık ve yorgunluğa neden olacaktır. Bu sizi psikolojik olarak sarsabilir. O halde hem kesmeden tercihlerini değiştirmen gerekir. Kilo vermek için kesin çözüm ise, doğal karbonhidrat ve yağları tercih etmek olmalı. Mesela:

 • Tereyağı
 • Tam yağlı krem
 • Zeytin yağı
 • Et (yağ dahil)
 • Yağlı balık
 • Yumurta
 • Hindistan cevizi yağı vb.

Yeteri kadar yemelisin, bu şekilde düşük karbonhidratlı bir diyet yaptığında, insülin seviyen düşeceği için, vücut o yağı yakıt olarak algılayarak yakmaya başlayacaktır. Dipnot: Çikolata, kızartma patates vs, abur-cubur ve gereksiz atıştırmalıklardan biran önce uzaklaş.

Hedefim neresi

Sıkı bir azaltılmış karbonhidrat diyetinde ilk haftalarda 3-7 kilo (kişiye göre değişir) ve sonraki haftalarda ise ortalama 1 kilo kaybetmek sağlıklıdır. Sadık kalınan kişilerde yılda 20 kilo anlamına gelir.

zayıflama hedefim

Cinsiyet, yaş ve kilonuzu bizlere whatsapp üzerinden ileterek (0530 168 94 48 veya 0507 777 97 98) boy kilo oranını kontrol ederek kilo vermek için nasıl bir yol haritası izleyeceğimizi çıkartabiliriz.

Her 5 kilo vermek, bel çevrenizde ortalama 1 cm incelmeye sebep olur.

Genç erkekler çok daha hızlı kilo verir, neredeyse 2 katına kadar. Menopozdan sonra kadınlarda ise daha yavaş, egzersiz yapanlar ise buna oranla daha hızlı vermektedir.

Kilo Vermek İçin Herbalife

herbalife zayıflamak istiyorum

30 Yılı aşkın süredir bu sektörde faaliyet gösteren Herbalife, güvenilir ve bitkisel ürünleriyle bizim doğal yağ ve karbonhidrat ihtiyacımızı karşılamaktadır.

Günlük koşuşturma, bazen düşlediğimiz kilo hedefine ulaşmamıza engel olabiliyor. Yemek seçimlerimizi doğru şekilde yönetemiyor olabiliriz. Yazımızın başında belirttiğimiz gibi “Aç kalmadan zayıflamak istiyorum” sorusunun cevabını Herbalife ile alabilirsiniz.

Kişiye özel olarak uyguladığımız programlar sayesinde, hangi ilde olduğunuzun önemi yok. Uzaktan yaşam koçluğunuzu yaparak düşlediğiniz hedefe ulaştırıyoruz.

En Çok Sorulan Sorular

Ne kadar sürede zayıflarım

Sorunun cevabı kişiye göre değişmektedir. Sizin yaş, kilo, cinsiyet, aktif yaşam şekliniz gibi etkenler vardır. Sizi tanımamıza izin vererek bunun cevabını alabilirsiniz. (0507 777 97 98 veya 0530 168 94 48)

Nelerden uzak durmalıyım

Yazımız içerisinde de konuya değindik, sadece zararlı yağ ve karbonhidratlardan uzak durmalısınız. Gereksiz atıştırmalık ve abur cuburları hayatınızdan çıkarma vakti.

Diyet listesi veriyor musunuz

Bir diyet listesi vermiyoruz fakat kilo vermen için yememeniz gereken şeyleri size bildiriyoruz. İletişim halinde olduğumuz için gidişatı kontrol ediyoruz.

Fiyatı ne kadar

Kilo Hedefinize göre değişir kullanacağınız herbalife ürünlerine göre 70₺ den başlamaktadır. Daha hızlı veya yavaş şekilde zayıflamak istiyorum diyebilirsiniz.

Sağlığa zararlı mıdır

Ülkemizde eczane de satılan vitamin ve gıda takviyeleri statüsünde olmakla beraber ürünlerimiz denetlenmektedir. Sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemektedir.

Tüm illere hizmet var mı?

Uzaktan yaşam koçunuz olarak tüm illere hizmet verebiliyoruz. Ücretsiz olarak danışmanlık alabilirsiniz.

Son İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir