Genel

Herbalife Ürünleri Nedir? Sık Sorulan Sorular

HERBALİFE ÜRÜNLERİ NEDİR SORU CEVAP

Herbalife ürünleri nedir?

Diyet yapanlara, kilo kontrolü yapmak isteyenlere, sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyenlere öğün yerine geçen ürünleri, kilo verme programları ve cilt bakım ürünleri vb sunmaktadır. Herbalife bir yaşam tarzıdır.

Herbalife Ürünlerinin Artıları

  • 11 Günlük örnek deneme paketleri
  • Vejetaryenler için seçenekler
  • Hareketli yaşam stili için pratik
  • Hızlı ve net sonuç
  • Diğer markalara göre hesaplı fiyatlar
herbalife formül 1 shake

Herbalife nedir

Herbalife, Zayıflama ve daha sağlıklı yaşamaya yönelik bitkisel ürünler sunmaktadır. Herbalife, ürünlerini Eğitimli Bağımsız Distribütörler tarafından piyasaya sunmaktadır. Ayrıca Herbalife, gelir yapmak isteyen herkese ücretsiz olarak tam veya yarı zamanlı çalışma fırsatı sunuyor.

Herbalife, Nobel Ödülü, Nobel Vakfı’nın tescilli ticari markasıdır.

Herbalife ayrıcalıklı müşteri programına nasıl kayıt olunur incelemek isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Herbalife Bitkisel Ürünler yanınızda taşıyabileceğiniz yüksek protein ve vitamin kaynağıdır. Bu sayede nerede olursanız olun vücudun karbonhidrat işlemesine ve enerji üretmesini sağlayabilirsiniz.

herbalife ofisi

Herbalife ürünleri nedir?

Herbalife, sağlıklı kilo vermek veya almak, özel beslenme, enerji ve sporcu ürünleri kategorilerinde ürünlerini sergilemekte.

  • Temel ürünleri: Herbalife’ın en çok sattığı bitkisel ürünler, Formul 1 Besleyici öğün yerine geçen shake karışımı, formul 2 multivitamin ve herbalife çay. Ürünler farklı aroma karışımları ile satılmakta. Temel ürünleri ortalama 60 ila 120 ₺ arasında değişmektedir.
  • Kilo Kontrolü: Herbalife’ın kilo kontrolü setleri, Formul 1 besleyici shake ve Herbalife çay ile birleşerek temel kilo kontrolü ürünlerini oluşturur. Çay içerisinde bulunan kafein metabolizmayı hızlandırır. 11 Günlük deneme paketi vardır.
  • Özel Beslenme: Sağlıklı kilo ürünlerine ek olarak, bitkisel Aloe vera konsantre içecek ile takviye edilir. Yeni anneler için günlük takviye, güçlendirici içerir. Sindirimini bitkisel ürünler ile dengeler.
  • Enerji ve Sporcu: Enerji ve sporcu serisindeki ürünler, sporcuların daha hızlı gelişmelerini ve daha uzun süreli dayanıklılık kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Süt Proteini tozları, sporcu içecekleri ve yeşil çay ürünleri. Ortalama 50₺ den başlayan fiyatlar ile sunulur.
  • Cilt ve Saç Bakımı: Şampuan, saç bakımı, Cilt nemi, kırışıklar veya akne lekelerine mücadele için üretilmiştir. Tüm ciltler için uygun Herbalife Skin ve Aloe ürünleri 50 ₺’den başlar.
herbalife ürünleri nedir

Aylarca sırt ağrım vardı ve Xtra-kalsiyum veya eklem desteğini denedim ve bu sırtımı daha iyi hissettirdi ve beni daha aktif hale getirdi.

Fatma Balaban

Memur

40 kilo kaybettim. Herbalife ürünleri ile hiçbir yan etkisi olmadı. Herhangi bir diyet veya yaşam tarzı değişikliğinde olduğu gibi, sonuç almak için mücadele etmelisiniz! Distribütörler biraz ısrarcı olabilir, ancak distribütörlerim harika bir destek sistemi ve anlayışları var.

Dilara Özcan

Ev hanımı

Hızlı bir hayatım var. Gereksinimlerimi karşılıyor ve genellikle üründen memnunum. Şu anda başka bir ürün tercih etmeyi düşünmüyorum.

Hasan Bozdağ

İşletmeci

Herbalife ürünleri soru cevap

Herbalife ürünleri sağlıklı mıdır?

Herbalife, bitkisel ürünler içerdiği için sağlıklıdır. Herbalife ürünleri, dengeli ve sağlıklı bir yaşam tarzınıza ek beslenme olarak tasarlanmıştır.

Herbalife içinde gluten var mı?

Bazı Herbalife ürünleri glutensizdir ve Glutensiz Sertifikasyon Organizasyonu (GFCO) tarafından tanınmaktadır. Bazı glutensizlere Örnek: Herbalife formül 1 besleyici shake ve bitkisel çay konsantresi.

Herbalife Ürünleri Nedir Zayıflatır mı?

Kişiye özel olarak yazılan programlarda, isteğinize göre aşağı veya yukarı kilo alımı yapabilirsiniz.

Herbalife ürünlerin fiyatı ne kadar?

Hedeflediğiniz kiloya göre yazılan programdaki ürünlerin fiyatı değişmektedir. Ortalama bir set 130 ile 150 ₺ arası fiyatlardan başlamakta.

Herbalife Nereden alabilirim?

Herbalife, ülke çapında Bağımsız Beslenme Distribütörleri aracılığıyla bulunabilir. Herbalalisveris.com Resmi Herbalife Distribütörü olduğundan dolayı sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir