Genel

Herbalife Türkiye Yorum ve İnceleme 2020

herbalife türkiye

Zayıflama arzusunun zamanla daha popüler hale geldiğini ortada. Herbalife, Türkiye pazarında kilo yönetimi ürünleriyle herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

Bu sayfadaki açıklamalar dürüst görüşümüzdür. Tarafsız bir yaklaşım sergileyerek yazımıza başlayabiliriz.

Herbalife Ürünleri “Amiral Gemisi”

Herbalife formül 1 shake ürünleri

Herbalife ürün yelpazesinde kilo yönetimi, sağlıklı beslenme, enerji, sporcu ürünleri, cilt ve diğer vücut bakımı yer alıyor. Herbalife’ın popüler kategorisi kilo kaybı veya şirketin dediği gibi “kilo yönetimi” olmuştur. Tabiri caizse “Amiral Gemisi” diyeceğimiz 2 ürün, Herbalife Türkiye pazarında en çok tercih edilenlerdir.

Herbalife Türkiye takipçilerinin aklındaki asıl soru, Herbalife kilo kaybında işe yarıyor mu? Herbalife’ın Kilo Yönetimi ürünleri, istenmeyen kiloları kaybetmenize yardımcı olur.  Ama nasıl?

Herbalife kilo yönetimi ürünleri, özellikle de Formul 1 besleyici shake, kilo kaybı için gerekli olan “temel ürünler” arasında yer alıyor. Herbalife Türkiye pazarında bir çok aroma seçeneğine sahip bu ürün, öğün yerine geçer, günde iki defa basit kullanımı sayesinde kolaylık sağlar. Her öğünde 9 gram protein ve lif içerir. Ürünün kendisi bir soya proteini, vitamin ve mineral kompleksidir. Herbalife, Formul 1 Shake Karışımını, kullanıcıların kilo vermesine yardımcı olabilecek yüksek proteinli, düşük karbonhidratlı bir içecek olarak tanımlar.

 30 porsiyon içeriyor ve günlük kullanım miktarlarına bağlı olarak 10-30 gün arasında 1 paket yeterli oluyor. Bu ürünü kilo vermek için kullanmayı planlıyorsanız, günde en az 2 porsiyon tüketmeniz gerekir. Bir sabah birde akşam öğünü olarak.

Herbalife formül 1 shake çeşiteri

Türkiye Distribütörlerinin en çok sattığı, Kilo kaybı için ikinci temel ürün, aşağıdaki 21 vitamini ve temel mikro besin maddesi içeren Herbalife Formul 2 Multi Vitamindir. Erkek ve Kadın için olanı şeklinde satışa sunmaktadır. Herbalife Formul 2 multivitamin: antioksidan Vitamin A (beta-karoten olarak), C ve E; folik asit, kalsiyum ve demir; bağışıklık sisteminizi destekleyen antioksidan Vitamin (C, E ve beta karoten); ve genel olarak vitamin, kemikler, cilt ve saçları besler.

Tüm Dünya’daki ürünleri, Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından denetlenmektedir.

Türkiye Distribütörü Olmak İster misin?

Dünya çapında neredeyse 100 ülkede üç milyondan fazla Herbalife distribütörü ile faaliyet göstermekte. Ek gelir olarak veya tam zamanlı kendi işinin patronu olmak ister miydin? Cevabın evet olduğunu düşünüyorum.

Herbalife ürünleri %50’ye varan indirimler üzerinden erişmek, kampanyalar ve her türlü aktivite/etkinliğe katılabilirsin.

50%

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri nasıl olunur bilgi almak isterseniz, 0507 777 97 98 veya 0530 168 94 48 numarasından ulaşabilirsiniz. Kendi Sitesi üzerinden iş fırsatını incelemek istersen buradan ulaşabilirsin.

Herbalife Türkiye Puanlama

HerbalAlisveris

Fiyat
Ürün Çeşitliliği
İş Fırsatı
Güvenilirlik
Kalite

Özetle

Herbalife Türkiye, Kendini 40 senedir bu sektöre adamış, Sektörde başarılı konumda ve daha yukarılara çıkacağına gönülden inanıyoruz.

4.4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir