Genel

Herbalife Thermo complete nedir ve nasıl kullanılır?

Herbalife Thermo complete ne işe yarar

Herbalife thermo complete, Kısaca bitkilerin doğal özlerinden meydana gelen ve içerisinde kafein bulunan bitkisel yağ yakıcıdır. Ülkemizde oldukça popüler olması tamamen bitkisel içeriğinden geliyor. Thermo complete, kilo azaltmak ve metabolizmanın hızlandırılması için kullanılan kilo kontrol ürünüdür. İçerisindeki kafein sayesinde daha enerjik ve dinç hissettirir.

Herbalife thermo complete ne işe yarar?

Thermo complete, iştahı bastıran ve enerji veren bitkisel içerikli ürün yıllar süren ar-ge çalışmasını sayesinde oluşmuştur. Kilo ile problemi olanların, başvurması gereken gıda takviyesidir. Kısa sürede etkisi gösterir, içerisinde bulunan bitkisel içerik sayesinde herkesin kullanımına müsaittir.

 • Sık sık yorgunluk ve vücutta bir ağırlık
 • Enerjisiz ve bitkin
 • Kilo veremediğinizi düşünmek
 • Yeteri kadar besin alamadığınızı düşünüyorsanız

Bunlardan birini bile düşünüyorsanız kilo verme programının bir parçası olarak aradığınız şey olabilir.

Thermo complete faydaları neler?

Başta belirttiğimiz gibi kilo vermeye yardımcı bir gıda takviyesidir. Fazla kilolardan kurtulmak ve iştahı kesmeye birebir etkilidir. Ücretsiz danışmanlık hizmetimiz tarafından kişiye özel nasıl kullanılması hakkında bilgi alabilirsiniz. Kullanırken gün içerisinde tatlı, cips, yağlı, fast food ürünleri gibi kilo vermenize engel ürünlerden uzak durmalısınız. Ne kadar az kalori alırsanız hedefinize o kadar hızlı ilerlersiniz. Kısaca özetlersek;

 • İştahı keser
 • Herkes tarafından kullanılır
 • Kafeini sayesinde konsantrasyonunu arttırır
 • Bitkisel karışımı sayesinde enerjik hissettirir
 • Yağ yakar

herbalife thermo complete faydaları

Herbalife Thermo complete nasıl kullanılır?

Thermo complete şişesi 90 adet sıkıştırılmış tablet içerir. Buda hedefinize ve sizin fiziksel durumunuza bağlı olarak günde 2-3 adet arası değişir. Bu konuda bizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

Kullanımınıza bağlı olarak 1 şişe thermo complete 40 günlük kullanım sunmaktadır. Thermo complete tableti içmeye başladığınız zaman vücuttaki sıvıyı dengelemek için gün içerisinde bolca su tüketmelisiniz. 1 tablet içindeki kafein miktarı ile 1 fincan kahve içerisindeki kafein oranı (84mg) aynıdır.

Thermo complete’i Formül 1 shake ile birleştirerek daha hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Herbalife thermo complete kimler kullanamaz.

Thermo compplete 18 yaşından küçükler, gebe ve emziren anneler, kalp problemi olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Kalp rahatsızlıkları olan ve anjiyo gibi büyük ameliyat geçirmiş, damarlarında tıkanıklık bulunan, kalp pili kullananlara önermiyoruz

Thermo Complete doğadan gelir

herbalife bitkisel yağ yakıcı

 

Herbalife thermo complete karışım oranları şu şekilde;

Yeşil Çay Ekstresi (% 17), Kalsiyum Karbonat, Mısır Nişastası, Kakao Ekstraktı (% 9), Yerba Maté Ekstraktı (% 9), Kafein (% 8), Tarçın Kabuğu, Stabilizatörler: Selüloz, Sodyum Karboksimetil Selüloz; Topaklanmayı Önleyici Maddeler: Silikon Dioksit, Stearik Asit, Bitkisel Magnezyum Stearat; Askorbik Asit, Kereviz Tohumu, Maydanoz Yaprağı, Yonca Yaprağı, Rezene Tohumu, Kaplama Maddeleri: Dekstrin, Gomalak, Dekstroz, Lesitin, Sodyum Karboksimetil Selüloz, Sodyum Sitrat; Meyan Kökü. AB yapımı

 1. Yerba Maté – Özellikle Kuzey Amerika’da kahve kadar popüler ve birçok Latin Amerika ülkesinde de tercih edilir. Meksikalılar tarafından uyarıcı özelliği sebebi ile çay yapmak için kullanılır.
 2. Kafein – Herbalife thermo complete Dört adet doğal kafein kaynağı olan, kafein tozu, yeşil çay, kakao tozu ve yerba mate’yi birleştirir.
 3. Maydanoz Yaprağı Tozu – Yunanistan’da, vücuttaki gereksiz maddelerin ortadan kaldırılması ve dolaşım için yararlı olduğuna inanılan kutsal bir bitki. İyi bir demir ve C vitamini kaynağıdır.
 4. Yonca Yaprağı – Antioksidan, C vitamini ve vücut için gerekli geniş vitamin yelpazesine sahip ve akvaryum etkisi vardır.
 5. Meyan Kökü – Bağırsak için iyileştirici özelliği vardır ve rezene tohumu ile kullanıldığında mide-bağırsak sisteminin sakinleştirme etkisi bulunur.
 6. Yeşil Çay – Polifenol ve antioksidan besinler açısından zengin olarak bilinen çay, kilo kontrol programındaki etkisi, vücudu dinç ve güçlü tutar ve kafein vardır.
 7. Kakao Özü – Kakao özü, çikolatadaki gibi ruh halinizin daha mutlu olmasına yardımcı olurken kalori içermez.
 8. Tarçın Kabuğu – Vücuttaki kan şekerinin daha dengeli olmasına yardımcı olduğu bilinir ve bu sebeple iştahınızı kontrol etmenize olanak sağlar.
 9. Kereviz Tohumu – Geleneksel olarak kanın daha saf olması için yemeklerden sonra çiğnenir. Herbalife bilim insanları tarafından sindirim sistemine iyi bir tonik ve vücuttaki atıkların atılmasına yardımcı olduğu ispatlanmıştır.
 10. Rezene Tohumu – Antik Yunandan günümüze kadar uzanan zayıflatıcı bitki olarak bilinir. Bugünkü araştırmalarda da sindirim sistemimizin fonksiyonlarını desteklediği gözlemlenmiştir. Ayrıca vücudun kolayca sindirebildiği ve emdiği C vitamini kaynağı.

Herbalife Thermo Complete Nereden Alabilirim?

Thermo complete, Herbalife Distribütörleri tarafından satılmaktadır. Sitemiz üzerinden verilen siparişler aynı gün kargo yapılmaktadır ve son kullanma tarihleri kontrol edilir.

Sitemiz üzerinden vereceğiniz, Herbalife thermo complete siparişi ücretsiz kargo ile kapınıza kadar teslim edilmektedir.

Neden Herbalalisveris.com – Biz Herbalife Bağımsız Distribütörü olarak ürünlerini pazarlama yetkisine sahibiz. Amacımız, Bizlerinde desteği ile müşterilerimizin hedeflerine ulaşması. Mail ve telefon numaramız üzeriden günün her saati ulaşabilir, her konuda bilgi alabilirsiniz.

Herbalife Thermo Complete ürünü incelemek ister misin?

2 Yorum “Herbalife Thermo complete nedir ve nasıl kullanılır?

 1. Recep Aksu dedi ki:

  Günde 12 saat çalışıyorum Ve işim acayip derece ağır ve yorucu. Bir arkadaşım vesilesi ile Thermo komplete ile tanıştım ve 2. günden itibaren enerjim arttı, yorgunluklarım ortadan kalktı ve bölgesel olarak inceldiğimi hissetmeye başladım. 12 saat nasıl geçiyor anlamıyorum bile. Ürünle tanıştırandan da ürünü aldığım herbalalisveris’ten de Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir