Genel

Herbalife Set Fiyatı – Kilo Kontrol Setleri

Herbalife set fiyatı

Herbalife set fiyatlarını sizler için sıralarken aynı zamanda ne işe yaradıklarına konumuzda yer verdik. Set ürünler tek tek yapılan alışverişlere nazaran daha hesaplı olur. Herbalife set fiyatı her ürün için farklılık gösterir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanırlar.

Deneyimlerimizin bir sonucu olarak, tekli ürünler kullanmak yerine set olarak kullanılan ürünlerin daha net sonuçlar verdiğini gözlemledik. Aşağı veya yukarı kilo kontrolü yapmak isteyenler için ayrı ayrı hazırlanmıştır. Herbalife set siparişi vermeden önce hangisine ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz.

Konu hakkında bilgi sahibi değilseniz bizlerden destek alabilirsiniz.

Herbalife Set ürünleri hangisini seçmelisiniz?

Her şeyden önce, “Kilo Hedefim neresi” Sorusunun cevabını bulmamız gerekiyor. Herkesin bir hedefi olduğu aşikar. Uyguladığınız veya bizim vereceğimiz diyet programına bağlı kalmadan set ürünlerini kurtarıcı olarak görmeyin.

Herbalife set ürünleri

Sizlere “Sakın yemek yemeyin” demiyoruz fakat gereksiz atıştırmalık şekerlemeleri de bir kenara bırakmanın zamanının geldiğini belirtmek isterim. Herkes konuşur, özgüveninizi kırmaya çalışır onlara aldırış etmeyin!

Herbalife set fiyatı, içerisindeki ürünlere göre farklılık gösterir hadi o zaman hangisine ihtiyacınız görelim.

Herbalife Başlangıç Seti

Herbalife Başlangıç Seti

Kilo vermek isteyenler için hazırlanan paket içeriğinde 3 adet ürün bulunur. Aroma seçimi yapabildiğiniz herbalife başlangıç seti yaklaşık 1 aylık kullanım sağlar. Deneyim ve bilgi sahibi olmak için tercih edebileceğiniz bir paket.
Belirlenen herbalife set fiyatı mağazamızdan kontrol edebilirsiniz. Set içinde:

 • Herbalife formül 1 shake
 • Aloe Konsantre içecek
 • 50 Gr Herbalife Konsantre çay

Herbalife Bronz Paket

Herbalife Bronz Paket Aroma Seçenekli

Başlangıç paketinden ayıran farkı 1 adet formül 1 shake fazla olmasıdır. Aşağı kilo kontrol paketidir. Fazla shake sayesinde kullanım süresi biraz daha uzundur. Güncel Herbalife set fiyatı mağazamız sayfasından kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde:

 • 2 Adet Formül 1 Shake
 • Aloe Konsantre içecek
 • 50 Gr Herbalife Konsantre çay

Herbalife Silver Paket

silver Paket

Herbalife set ürünleri arasında çok sattığımız ve çok olumlu geri dönüşler aldığımız kombin çeşidi. Bronz paket içeriğinden farklı olarak paket içerisinde yağ yakıcı olan “Thermo complete” bulunur. Aşağı kilo setidir, paket içerisinde gelen ürünler:

 • 2 Adet Formül 1 Shake
 • Aloe Konsantre içecek
 • 50 Gr Herbalife Konsantre çay
 • Thermo Complete

Herbalife Gold Paket

gold paket

Tüm ihtiyaçlarınızın tek bir pakette karşılandığı gelişmiş kombinasyon. Silver paketten farkı erkek/kadın vitamin, herbalife max balık yağı ve 1 adet formül 1 shake bulunur. İçindeki D vitamini sayesinde, kilonuzu kontrol ederken dişleriniz ve vücudunuz için tüm vitaminleri karşılayacaksınız. Ürünün güncel herbalife set fiyatı mağazamız üzerinden kontrol ediniz.

 • 1 Formül 1 Shake
 • Aloe Konsantre içecek
 • 50 Gr Herbalife Konsantre çay
 • Thermo Complete
 • Erkek/Kadın Vitamin
 • Herbalife Max Balık Yağı

Sık Sorulan Sorular

Herbalife paket fiyatları neden daha hesaplı

Herbalalisveris olarak diğer pazar ağlarına komisyon vermeden, aracı firma olmadan direk sizlere satış yapabilmekteyiz. Bu sayede herbalife paket fiyatları daha uygun şekilde ulaşmaktadır sizlere.

Hızlı kilo vermek istiyorum ne yapmam gerekir

Hızlı kilo vermek sizi mutlu edeceğinden şüphemiz yok fakat bizler hızlı değil sağlıklı şekilde kilo vermenizi istiyoruz önceliğimiz sizin sağlığınız. Sizin isteklerinize uygun bir yol izliyoruz.

Kampanyalar ne zamana kadar devam edecek

Sitemiz üzerinden indirim bitiş tarihleri sürekli kontrol edilerek güncel tutuluyor.

Paket seçimi yapamıyorum hangisini tercih etmeliyim

Bizler bu noktada doğru paketi seçmenizde yol gösterici oluyoruz ve sizlere uzaktan ücretsiz destek vererek bilinçli kullanıcı olmanızı sağlıyoruz.

İndirimlerden kimler faydalanabilir

Tüm herkes indirimlerden yararlanabilir.

Kilo almak isteyenler kullanabilir mi

Evet herbalife set ürünleri arasında yukarı kilo paketleri mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir